Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Wesela

Wesele to najważniejszy i zarazem najpiękniejszy dzien w życiu zakochanych ludzi. Oferujemy Państwu stylową, klimatyzowaną salę mieszczącą nawet do 220 osób na jednym poziomie, która jest przestronna, pozwala na różne aranżacje i ustawienia stołów. Poza tym posiada podświetlenia LEDowe w 5 kolorach...

Czytaj więcej

Komunie

Zdajemy sobie sprawę, że dzień I Komunii Św. w życiu dzieci i ich rodziców jest to wyniosłe wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjecia w naszym Zajeździe "Trzy Dęby". W tym szczególnym dniu będziemy razem z Państwem, a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Czytaj więcej

Konferencje

Zajazd "Trzy Dęby" to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy wykładów. Cisza i piękne otoczenie tworzą atmosferę skupienia i spokoju. Nasze sale zachwycają swoim stylem, podnoszą prestiż wydarzeń, jakie są w nich organizowane.

Czytaj więcej

Bankiety

W naszym Zajeździe szanowni Państwo możecie zorganizować każdego rodzaju imprezę okolicznościową, firmową lub spotkanie towarzyskie. Nasi kucharze przygotują doskonale skomponowane menu pod każdą imprezę. Realizujemy najbardziej skomplikowane pomysły na imprezy tego typu.

Czytaj więcej

Catering

Przygotujemy i dostarczymy wyśmienite dania na imprezy urodzinowe, biznesowe, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe w wyznaczonym przez Państwa miejscu

Czytaj więcej